Share|

Przedział II

Go??Gość
PisanieTemat: Przedział II  Nie Gru 04, 2011 1:34 pm

Przedziały w czarodziejskim Expressie nie różnią się wcale od tych w mugolskich pociągach. Niewielkie, prostokątne, z rozsuwanymi drzwiami. Na wprost duże okno, przez które uczniowie mogą podziwiać malownicze krajobrazy. Wygodne siedzenia z zagłówkami sprawiają, ze pasażerowie mogą spędzić długą podróż w bardzo komfortowych warunkach. Miejsc w przedziale jest osiem - nie za dużo, nie za mało. Nad każdym z nich zamontowano metalową półkę na bagaże. Bez problemu mieści się na niej potężny kufer lub klatka z ulubionym zwierzątkiem. Pod oknami znajdują się też małe, składane stoliki. Młodzi czarodzieje mogą grac na nich w karty albo szachy. W końcu kilkugodzinna podróż każdemu może się sprzykrzyć! W wyposażaniu wagonów nie zapomniano także o drobnych elementach dekoracyjnych. Dlatego tuż nad zagłówkami siedzeń przykręcono niewielkie lusterka, a grube, czerwone zasłony zawieszono tuż obok drzwi. Dzięki temu pasażerowie podróżujący w danym przedziale mogą sobie pozwolić na odrobinę prywatności.
avatar
Eve Drahmon
Female Wiek : 23
Skąd : London
Liczba postów : 8
Zobacz profil autora
PisanieTemat: Re: Przedział II  Pią Lis 02, 2012 7:55 pm

Eve rozglądnęła się niepewnie po przedziale. Zastanawiał się czy aby na pewno może tam wejść. Uznała, że nawet jeśli to nie jej dane było zająć miejsce w owym przedziale, szybko pomknie sobie do drugiego.
W pociągu strasznie ciężko był się poruszać. Czarodzieje blokowali miejsce sobie nawzajem. Drahmon przywitała się z wieloma osobami. Rzucała się sobie nawzajem w ramiona ze znajomymi, których nie widziała przez całe wakacje. Zdawały się one ciągnąć w nieskończoność. To nie tak, że Evelin nie mogła doczekać się, aż usiądzie w jednej ze starych poniszczonych ławek w Hogwardzie i będzie wysłuchiwać jakże to interesujących wykładów nauczycieli. Po prostu uwielbiała dobrze się bawić. Nie patrzyła na szkołę, jak na miejsce pilnego uczenia się i pisania trudnych testów. Dla niej była to trwająca dziesięć miesięcy dyskoteka. Eve należała do osób będący optymistami. Nawet gdyby znajdowała się w nie wiadomo jak trudnej sytuacji, wierzyła, że da radę się z tego wykaraskać. To, że była inteligentna osobą, wcale nie szło w parze z tym, że ma zamiar się uczyć. Siadała co jakiś czas przy książkach, udawała, że patrzy na coś, tudzież czyta, przez pięć minut, a następnie szła wpakować się w następne tarapaty.
Na horyzoncie pojawiła się jakaś znajoma osoba. Evelin uśmiechnęła się pod nosem, że może tym razem nie usiądzie sama w przedziale:
- Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej! - krzyknęła na cały korytarz. Ludzie dziwnie się na nią popatrzyli, tak jakby nie wiedzieli czy się z niej śmiać, czy powiedzieć żeby się zamknęła. - No co? Nie wiedzie co to radość?

Przedział II

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Chwyć Świstoklik i wejdź do świata pełnego czarów! :: Lokalizacje :: Londyn :: Stacja King's Cross :: Express Hogwart-